خانه > اينترنت, سياست > شایعات و دروغ‌های باند هاشمی در شب انتخابات

شایعات و دروغ‌های باند هاشمی در شب انتخابات

متاسفانه حامیان و اطرافیان آقای هاشمی رفسنجانی تا آخرین لحظات قبل از انتخابات هم دست از شایعه و دروغ پراکنی برنداشته و همچنان در حال انتشار اخبار و پیامک‌های دروغ به مردم هستند.

روز گذشته درست یک روز بعد از انتشار نامه سرگشاده هاشمی رفسنجانی به رهبر انقلاب، چند سایت حامی وی مدعی ملاقات بسیار مهم هاشمی رفسنجانی با رهبر انقلاب شدند و چنان با آب و تاب درباره آن نوشتند که گویا این دیدار به مساله مناظره احمدی‌نژاد با موسوی و نامه هاشمی رفسنجانی ارتباط داشته است!

به عنوان مثال سایت آینده در این خصوص نوشت:«شب گذشته و تنها چند ساعت پس از انتشار نامه هاشمی رفسنجانی به رهبر انقلاب، وی با آیت‌الله خامنه‌ای دیدار کرده است. بنابر اظهار یک منبع آگاه پس از این دیدار، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با ابراز خرسندی و رضایت کامل از گفتگوهای انجام شده، اظهار داشت: «این دیدار یکی از دیدارهای کارساز من با رهبری معظم انقلاب بوده است» (این خبر در حال حاضر از سایت آینده حذف شده، اما در سایتهای دیگر به نقل از آینده وجود دارد!)

نحوه انعکاس این خبر به گونه‌ای بود که انگار دیدار هاشمی با رهبر انقلاب درباره آن نامه و یا اظهارات احمدی‌نژاد بوده است! حال آنکه آقای هاشمی رفسنجانی با نگارش نامه سرگشاده اصلا به دنبال پاسخی نبود. ضمنا مگر کسی برای دریافت پاسخ نامه خود، به بیت رهبری می‌رود؟! همچنین دیدار اخیر هاشمی با رهبری، مطابق همه دیدارهای  دوهفته یکبار وی به عنوان رییس مجمع تشخیص مصلحت بوده و هیچ ارتباطی هم با نامه مذکور نداشته است. اما عناصر باند قدرت خیلی تلاش کردند که این دو موضوع را طوری به هم مرتبط  سازند که نتیجه دلخواه خود را از آن بگیرد. چه نتیجه‌ای؟

نتیجه آنکه امروز و امشب (یک روز مانده به انتخابات) پیامک‌های جالبی از سوی مخالفان احمدی‌نژاد که بخش عمده‌ی آنها را حامیان هاشمی رفسنجانی تشکیل می‌دهند، منتشر شد که از  سرگردانی و پریشان‌حالی باند قدرت حکایت داشت. پیامک‌هایی با این عنوان که «رهبر انقلاب در دیدار هاشمی رفسنجانی به وی گفته است: مردم در مرحله‌ای هستند که باید خودشان معروف را از منکر تشخیص بدهند، امید است مردم با رای خود جواب دروغگویان و کسانی که به سرمایه های نظام توهین کردن رو بدهند!!»

حالا این پیامک دروغین را در کنار متن خبر سایت آینده و دیگر سایت‌های مشابه قرار بدهید و ببینید که دروغ‌گویان چگونه به تکاپو افتاده‌اند و چطور به هر روشی دست می‌زنند تا مانع پیروزی دوباره احمدی‌نژاد بشوند؟

خوشبختانه بلافاصله بعد از انتشار این دروغ آشکار، سایت مقام معظم رهبری با تکذیب این ادعا تاکید کرد که «در پی شایعات مطرح شده در خصوص پاسخ رهبر معظم انقلاب به نامه حجت‌الاسلام و المسلمین هاشمی رفسنجانی، یک مقام آگاه در دفتر مقام معظم رهبری ضمن تکذیب این شایعه اعلام داشت هیچگونه پاسخ شفاهی یا کتبی به این نامه از سوی معظم له داده نشده است.»

دقت کنید، هیچگونه پاسخی، نه شفاهی و نه کتبی! پس رضایت و خرسندی هاشمی رفسنجانی از این دیدار آنطور که در سایت آینده منعکس شده بود، چه معنایی می‌تواند داشته باشد؟!

البته طبیعی بود که عناصر وابسته به باند قدرت از این اطلاع‌رسانی به موقع سایت رهبری چندان راضی نباشند. به همین خاطر سایت آینده که در روزها و هفته‌های اخیر منبع و مبدا بسیاری از شایعات و دروغ‌های انتخاباتی بود، در واکنشی همراه با عصبانیت نوشت:

«بنابر گزارش خبرنگار آینده این رسانه ها (فارس و رجا) ابتدا شایعاتی درباره پاسخ رهبری انقلاب به نامه آیت الله هاشمی تولید کرده و سپس به نقل از فردی نامعلوم در روابط عمومی دفتر رهبری آن را تکذیب کردند!! این در حالیست که بنا بر اطلاعات موثق اصولا قرار بر ارائه پاسخی به آیت الله هاشمی قبل از انتخابات نبوده است.  بنابر برخی اخبار، سیمای جمهوری اسلامی نیز مرتبا تکذیبه مذکور را زیرنویس کرده و سایت رهبری نیز آن را نمایش داده است در حالیکه خبر ارسال اصل نامه که در مطبوعات و خبرگزاریها منتشر شد، در صداوسیما بایکوت شد و تاکنون تکذیب رسمی یک شایعه که توسط هیچ رسانه داخلی و خارجی منتشر نشده توسط روابط عمومی دفتر رهبری بی‌سابقه بوده است و این اقدام افکارعمومی را نسبت به اصل نامه ارسالی هاشمی رفسنجانی بیشتر حساس می‌کند.»

مسئولان سایت آینده  آنقدر از این مساله عصبانی شده بودند که فراموش کردند منبع  اصلی شایعات مربوط به دیدار هاشمی با رهبری خودشان بوده‌اند نه خبرگزاری فارس و یا رجانیوز. ضمنا آینده‌ای‌ها حتی برای دفتر رهبری هم تعیین و تکلیف کرده‌اند که چرا به این شایعات واکنش نشان داده و آنرا تکذیب کرده است؟!

خلاصه آنکه این روزها باید منتظر دست و پا زدن بیشتر این جماعت  باشیم! شاید نامه عجیب عذر‌خواهی پالیزدار خطاب به هاشمی هم از این دسته باشد. انتشار این نامه آنهم درست یک روز مانده به انتخابات، گوشه‌ی دیگری از تلاش باند قدرت برای تاثیر گذاری بر آرای احمدی‌نژاد است. مخصوصا اینکه این نامه توسط مهدی خزعلی (از حامیان میرحسین موسوی) منتشر شده و در آن ادعا شده است که علت اصلی افشاگری‌های پالیزدار، اطلاعات غلط اطرافیان احمدی‌نژاد بوده!

پی‌نوشت: رهبر معظم انقلاب امروز صبح هنگام انداختن رای به صندوق، یک بار دیگر شخصا شایعات و پیامک‌های دیشب را به صراحت تکذیب کرد. قابل توجه سایت آینده که از تکذیب خبر توسط یک فرد نامعلوم ابراز نگرانی کرده بود!!!!!

لینک های مرتبط:

دیدار هاشمی با رهبری به نقل از آینده در سایت فردا

آفتاب به نقل از آینده : ملاقات مهم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با رهبر معظم انقلاب

تکذیب شایعه پیرامون نامه حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی به رهبر معظم انقلاب در سایت رهبری

عصبانیت سایت آینده از تکذیب بیت رهبری

این هم سردرگمی سایت آفتاب : «تکدیبه دفتر رهبری، نقشه هواداران دولت را برملا کرد!!!»

شکست پروژه جعل نظر رهبری علیه احمدی‌نژاد یک روز قبل از انتخابات

ayande

 1. اصفهانی
  ۲۵ خرداد ۱۳۸۸ در ۲۱:۴۶ | #1

  ابوموسی اشعری و کلروفیل خوب خودشون را شناساندند

  [پاسخ]

 2. علیرضا
  ۲۵ خرداد ۱۳۸۸ در ۲۲:۱۵ | #2

  بچه ها یه سوال : موسوی میخواد با این همه پارچه سبزیکه برا گول زدن ملت رواج داد چکار کنه بیچاره رو دستش باد کرده اما من نیدونم چکار کنه : بگم بگم بگم
  موسوی حیا کن سبزی فروشی وا کن

  بکوری چشم اونایی که جمعه سوختن انقدر سوختن انقدر اونجاشون سوخته که وزارت بهداشت اعلام کرد پماد سوختگی کم آورده و بهتره از همون پارچه سبزا استفاده کنن

  [پاسخ]

 3. احمد علیزاده
  ۲۶ خرداد ۱۳۸۸ در ۰۰:۰۳ | #3

  سلام لطفاً بیانیه ام را که به برخی سایت ها ارسال داشته ام در صفحه اصلی سایتتان درج نمایید باتشکر علیزاده:

  باسمه تعالی

  در حالی که در آستانه برگزاری انتخابات حسّاس دهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی در کشور هستیم، همدست شدن سه دولت همداستان بر علیه دولت عدالت محور آقای دکتر احمدی نژاد، بر اندیشمندان منصف، مبرهن می باشد.
  در این میان، استفادۀ غیر شرعی عبدالله جاسبی از اموال دانشگاه آزاد اسلامی که بودجه آن از شهریه های سنگین دانشجویان محترم، تأمین می گردد قابل تأمل و پی گیری است.
  ایشان بدون توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر ” عمل به منشور اخلاقی انتخابات ” بصورت غیرقانونی با اختصاص مستقیم بودجه های کلان و قرار دادن امکانات دانشگاه آزاد اسلامی در اختیار ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی برای استفاده در نوشته های سادۀ پشت شیشه مغازه ها در تبلیغات انتخاباتی، کمک نموده است. از طرف دیگر، دریافت امکانات مجموعه علمی کشور به صورت غیرقانونی ــ از طرف جناب آقای میرحسین موسوی ــ که بایستی در جهت توسعه و ایجاد امکانات تحصیلی و رفاهی دانشجویان هزینه گردد تعجب برانگیز است؟!…
  لذا اینجانب احمد علیزاده، دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماکو در مقطع کارشناسی پیوسته و رشته تحصیلی حقوق به شماره دانشجویی ۸۷۰۰۷۰۹۷۹ به عنوان جزئی از طبقه محترم دانشگاهیان که باید در عرصه های سیاسی کشور، پیشرو باشند تحرکات مزبور را توهین به شعور و آگاهی دانشجویان دانسته و بعنوان اعتراض به مسائل مطروحه، انصراف خویش را از ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی، اعلام می نمایم چو اینکه نمی توانم اموال خویش را که با مشکلات فراوان تأمین می شود در اختیار کسانی قرار دهم که در جهت اغراض سیاسی برای تأثیر در سرنوشت کشور، بصورت غیر قانونی هزینه نمایند؟!… لذا از گروه های مختلف، خصوصاً دانشجویان و دانشگاهیان عدالت طلب درخواست می نمایم تا با صدور بیانیه هایی ابراز انزجار خویش را نسبت به اوضاع نامساعد دانشگاه آزاد اسلامی اعلام نمایند.والسلام علی من التبع الهدی

  خادم الاسلام والمسلمین
  رونوشت: دانشگاه آزاد اسلامی واحدماکو احمد علیزاده

  [پاسخ]

 4. میثم
  ۲۶ خرداد ۱۳۸۸ در ۰۰:۳۲ | #4

  من زمانی مطمئن شدم که موسوی شکست سنگینی خورده توی انتخابات که دیدم همون شب رای گیری و در حالیکه بعضی جاها هنوز رای گیری به اتمام نرسیده بود، ایشون پیروزی خودش رو به خودش و هوادارانش تبریک گفت. به نظر شما این چه معنی داره؟ تابلوئه که میخواست جوی ایجاد کنه که وقتی نتایج قطعی اعلام شد، دبه کنه که این نتایج دروغه. اگه توی اینترنت یه جستجوی ساده هم کنید میبینید که از دو سه روز قبل از انتخابات و از زمانیکه هاشمی نامه داد به رهبر انقلاب، اینها تدارک آشوب و جنجال رو میدیدند.جالبه همسر محترم آقای هاشمی ،سرکار خانوم مرعشی(خواهر همون کسیکه خودش علنی اعلام کرد ما دزدیم و احمدی نژاد عرضه نداشت مارو بگیره) هنگامیکه رای خودش رو به صندوق انداخت رو به خبرنگاران گفت شاهد باشید من به موسوی رای دادم. اگر موسوی رای نیاورد بدانید تقلب شده. و اگر تقلب شد مردم به خیابانها میریزند. الان که میبینم آشوب شده و اراذل و اوباش به اموال مردم و اموال عمومی خسارت میزنند|، یاد تهدیدهای هاشمی در نامه اش خطاب به رهبری میافتم که گفت مردم به خیابانها میریزند اگر فکری به حال این اوضاع مشود(نقل به مضمون) و خانوم مرعشی که دقیقا آدرس داد که اگه موسوی رای نیاورد به خیابانها بریزید. خداروشکر که ماهیت افراد به همین راحتی بر همگان فاش میشه. کسانیکه ادعای پیروی از خط امام رو دارند، فقط پیروی از منافع مادی و جاهطلبانه خودشون میکنند و همه حرفهاشون شعاره. الحمدلله که رسانه های بیگانه از آشوبگران حمایت کردند. معلومه که آرزوشون که رای آوردن موسوی بود بر باد رفته و حالا دلشون رو به یک مشت آشوبگر خوش کردند. راستی بچه ها، سردسته این آشوبگرها چه کسانی هستند؟ میدونم اسم هاشون رو خوب بلدین. کسانیکه شباهت زیادی به منافقین صدر اسلام دارند.

  [پاسخ]

 5. میثم
  ۲۶ خرداد ۱۳۸۸ در ۰۰:۳۸ | #5

  راستی آقای جوان . میبینم که خیلی سوختی. ادبت هم که مثل سرورته. همون که گفت “ادب مرد به ز دولت اوست”. خدا رو شکر که دارین چهره واقعی خودتون رو به مردم نشون میدین. از اون موسوی که ادعای ادبش میشد. ولی توی فیلم تبلیغاتیش فقط به احمدی نژاد فحش داد. و از تو که عقده گشایی کردی. الان هم که رفقای شما خوب دارن به مردم توهین میکنن. ایراد نداره. همینکه ماهیت خودتون رو فاش میکنین واسه ما کافیه.
  به قول شاعر : پرده از چهره بر انداخته ای یعنی چه

  [پاسخ]

 6. ۲۶ خرداد ۱۳۸۸ در ۰۰:۵۴ | #6

  سلام . مطلبی دارم در مورد آرای کم کروبی . سر بزنید

  [پاسخ]

 7. morteza
  ۲۶ خرداد ۱۳۸۸ در ۰۱:۱۷ | #7

  دم هر چی طرفدار احمدی نژاد گرم.

  [پاسخ]

 8. سید جواد
  ۲۶ خرداد ۱۳۸۸ در ۰۴:۴۲ | #8

  باسلام
  ونریدان من علی الذین استضعفوا فی الارض ونجعلم ائمه ونجعلهم الوارثین

  [پاسخ]

 9. سید مجتبی
  ۲۶ خرداد ۱۳۸۸ در ۰۷:۲۱ | #9

  آقا میثم عزیز! این جماعت تا زمانی به قوانین و قواعد بازی پایبند هستند که منافعشون در خطر نباشه . لذا در غیر اینصورت از هیچ منکری رویگردان نیستند. داستان بنی صدر و منافقان را زیاد شنیده بودیم لذا هیچگاه فکرش را هم نمی کردیم که بدتر از او را سی سال در آستین انقلاب نگاه داشته باشیم . بالاخره هر خانه ای روزی نیاز به رفت و روب و خانه تکانی دارد تا پاک و منزه شود از آلودگی ها و کثافتها. که این اتفاق برای ایران عزیز دوباره دارد اتفاق می افتد . وا… مع الصابرین …

  [پاسخ]

 10. مصطفی
  ۲۶ خرداد ۱۳۸۸ در ۰۹:۳۱ | #10

  با سلام
  اینها به هر در زدند نتوانستند ، نمی دانستند که خدا با حق است وحق هم با احمدی نزاد است

  [پاسخ]

 11. محمد
  ۲۶ خرداد ۱۳۸۸ در ۰۹:۵۳ | #11

  به نظر من تقلب تو این انتخابات اظهر من الشمسه
  انقدر واضح تقلب شده که دیگه هیچ جای شک و شبهه برا هیچ کس نگذاشته
  در این خصوص تو کامنتهای بعدیم می نویسم
  حالا می پردازیم به کامنت جالب آقای آهستان :
  “… یعنی مردم همین ۱۰۰۰ نفری هستند که دیروز داشتند خرابکاری می کردند؟ اگه طبق گفته شما و آقای موسوی اکثریت با موسوی هستند، چرا ۳۰ میلیون آدم برای حمایت از موسوی به خیابانها نیامدند؟”

  چیزی که من دیدم حداقل در تجمع دیروز دوشنبه تهران بدون اغراق با توجه به اینکه هیچ وسیله تبلیغی برای مردم نبود
  با توجه به اینکه خیلی ها سر کار حاضر بودند ومشغله فراوان آنها
  با توجه به قطع بودن پیامک ها و وسایل ارتباطی
  باتوجه به فیلتر بودن سایتهای حامی میرحسین موسوی در خبررسانی
  و فقط با نشر سینه به سینه خبر
  بیش از یک میلیون ایرانی سرافزار تهران پایتخت را سبز پوش کردند
  تظاهراتی که از ابتدای انقلاب ( پدرم می گفت که از راهپیمایان روزهای تاریخی انقلاب بود) تا کنون سابقه نداشته است
  من خودم از قبل از فردوسی به صورت پیاده تا میدان آزادی رفتم و تمام مسیر جمعیت پر بود از حامیان میرحسین موسوی.
  دوست داشتم می آمدی و می دیدی چطور مردمی که نه حقوقی از کسی می گیرند ، نه کسی خرج سفرشان را می دهد ، نه انتظار حق ماموریت دارند ، نه به وعده تراول چک و بن و سکه طلا و فقط در اعتراض به تقلب گسترده در انتخابات چگونه اعتراض خود را به مسالمت آمیز ترین شکل ممکن نشان دادند.
  از هر قشری هم بودند خیلی از همکاران دوستان آشنایان و اقوام من هم آمده بودند ،پیرو جوان و زن مرد همه حاضر بودند
  البته طبیعی است که چند برابر این جمعیت هم نیامده باشند

  در آخر متاسفم از جوانانی که توسط آشوبگران ضد شورش و برادران بسیج نما در این تجمع کشته و زخمی شدند
  بسیج مدرسه عشق است ‘ جفا در حق بسیج است که این اوباش را بسیج بنامیم
  همه وهمه برای این بود که به آقای احمدی نژاد ثابت کنند که

  “خس و خاشاک تویی دشمن این خاک تویی”
  “خس و خاشاک تویی دشمن این خاک تویی”

  [پاسخ]

 12. محمدرضا آقايي
  ۲۶ خرداد ۱۳۸۸ در ۱۰:۲۶ | #12

  آقای محمد آقا

  چرا تصور می کنید که فقط مردم تهران هستند که تعیین کننده هستند
  فرضا که طرفداران آقای موسوی دیروز بیشتر از طرفداران رئیس جمهور بودند آیا این ثابت می کند که در همه جا وضع همین است؟
  آیا طرفداری کشورهایی چون آمریکا و اسرائیل و انگلیس از آقای موسوی کافی نیست بدانید که آنها هدفی جز نابودی کشور ما را دارند؟
  آیا این حجت برای شما کافی نیست که ما باید پیرو قانون باشیم و از راه قانونی مسائل را حل کنیم یا هرکس با هر ابزاری که توانست و به هر شکل ممکن؟
  برادر من اگر کمی منصف باشیم نباید وسیله ای در دست بیگانگان قرار بگیریم که موجب تضعیف کشور شود.
  پیروز و موفق باشید

  [پاسخ]

 13. محمدرضا آقايي
  ۲۶ خرداد ۱۳۸۸ در ۱۰:۳۱ | #13

  آقای محمد آقا

  چرا تصور می کنید که فقط مردم تهران هستند که تعیین کننده هستند
  فرضا که طرفداران آقای موسوی دیروز بیشتر از طرفداران رئیس جمهور بودند آیا این ثابت می کند که در همه جا وضع همین است؟
  آیا طرفداری کشورهایی چون آمریکا و اسرائیل و انگلیس از آقای موسوی کافی نیست بدانید که آنها هدفی جز نابودی کشور ما را دارند؟
  آیا این حجت برای شما کافی نیست که ما باید پیرو قانون باشیم و از راه قانونی مسائل را حل کنیم یا هرکس با هر ابزاری که توانست و به هر شکل ممکن؟
  برادر من اگر کمی منصف باشیم نباید وسیله ای در دست بیگانگان قرار بگیریم که موجب تضعیف کشور شود.
  پیروز و موفق باشید

  [پاسخ]

 14. محمدرضا آقايي
  ۲۶ خرداد ۱۳۸۸ در ۱۰:۳۳ | #14

  نظر شما در انتظار تعدیل است.

  آقای محمد آقا

  چرا تصور می کنید که فقط مردم تهران هستند که تعیین کننده هستند
  فرضا که طرفداران آقای موسوی دیروز بیشتر از طرفداران رئیس جمهور بودند آیا این ثابت می کند که در همه جا وضع همین است؟
  آیا طرفداری کشورهایی چون آمریکا و اسرائیل و انگلیس از آقای موسوی کافی نیست بدانید که آنها هدفی جز نابودی کشور ما را ندارند؟
  آیا این حجت برای شما کافی نیست که ما باید پیرو قانون باشیم و از راه قانونی مسائل را حل کنیم یا هرکس با هر ابزاری که توانست و به هر شکل ممکن؟
  برادر من اگر کمی منصف باشیم نباید وسیله ای در دست بیگانگان قرار بگیریم که موجب تضعیف کشور شود.
  پیروز و موفق باشید

  [پاسخ]

 15. مجید
  ۲۶ خرداد ۱۳۸۸ در ۱۰:۵۶ | #15

  محمد جان
  دمت گــــــــــــرم

  [پاسخ]

 16. رضا
  ۲۶ خرداد ۱۳۸۸ در ۱۱:۰۱ | #16

  الا ان حزب الله هم ا لغالبون .

  [پاسخ]

 17. يلدا
  ۲۶ خرداد ۱۳۸۸ در ۱۴:۰۲ | #17

  درود براحمدی نژاد و همه عدالت خواهانی که به او رای داند.تا کور شود هر انکس که نمی تواند ببیند.هر کسی هم که ناراحته هر چه زودتر از این مملکت بزنه بیرون.اینجا جای ادمای دروغگو نیست.فقط عدالت. اون هم عدالت امام زمان.به فکر قیامت هم باشید …..

  [پاسخ]

 18. حديث
  ۲۶ خرداد ۱۳۸۸ در ۱۶:۴۱ | #18

  همین الان شبکه خبر زیر نویس کرد اعضای اتاق فکر عاملان ایجاد اغتشاش رو دستگیر کردن و اعتراف کردن که این اغتشاشات هدف خاصی داشته!!

  منتظریم ببینیم کیه که پشت ایناست!

  [پاسخ]

 19. محمد رضا
  ۲۶ خرداد ۱۳۸۸ در ۱۶:۴۳ | #19

  آقای موسوی و حامیانتان بهتون حق میدم و می دونم که چطوری دارین می سوزین!!!!!!!!!! موسوی خودتم میدونی برا اینکه تحقیر شدنتو از همه پنهان کنی دست به اغتشاش زدی.بهر حال احمدی عروسیشه موسوی چیز سوزیشه!!!!!

  [پاسخ]

 20. مهدی
  ۲۷ خرداد ۱۳۸۸ در ۲۳:۲۸ | #20

  آقای موسوی کاش بین شما و ابوموسی اشعری اختلافات کمی می دیدم. برای شما و همه هم کیشانتان خیلی خیلی متاسفم که بازیچه شدید. بیشتر متاسفم که نفهمیدید بازیچه شدید .

  [پاسخ]

 21. الهام
  ۲۸ خرداد ۱۳۸۸ در ۰۱:۳۰ | #21

  رادیوهای بیگانه فقط به این مساله می پردازند که همه مردم یا اکثر مردم خواهان تغییر بوده و به همین دلیل به موسوی رای داده اند . در صورتی که این حرف اصلا درست نیست . بسیاری از افرادی که من می شناسم به احمدی نژاد رای داده اند در صورتی که شاید در ۲۰ ساله اخیر حتی در یک انتخابات هم شرکت نکرده بودند.
  اگر آقای موسوی بدون پشتیبانی هاشمی رفسنجانی و خاتمی وارد صحنه انتخابات میشد شاید برنده می شد زیرا مردم دیگر رفسنجانی و خاتمی را قبول ندارند. به نظر من همه این ها سیاست هاشمی رفسنجانی برای رسیدن به قدرت اول مملکت است. بقیه مسایل همه بهانه است.

  [پاسخ]

 22. رضا
  ۲۸ خرداد ۱۳۸۸ در ۰۵:۱۶ | #22

  درود بر احمدی نژاد
  با آرزوی موفقیت برای دکتر و دولت دهم.

  [پاسخ]

 23. [ جمشید کیانی الشتر
  ۲۸ خرداد ۱۳۸۸ در ۱۱:۴۴ | #23

  احمدی نزاد خدمت کرد حتی برایروستای ما ۳۶ خانه برای مردم ساخت وچپها هم به او رای دادند زنده باد دولت عدالت محور

  [پاسخ]

 24. ۲۸ خرداد ۱۳۸۸ در ۱۲:۲۲ | #24

  با سلام و احترام .
  تاریخ تکرار گذشته هاست .نگاهی به جنگ صفین و نهروان(خوارج) نشان میدهد که آنهایی که برای اسلام جنگیده بودند و بعضا حافظ قران و عابد بودند چگونه بر علیه امام مطلق خود علی (ع) شوریدند و تاریخ را شرمنده ساختند.دوستان آگاه باشید که تاریخ را تکرار نکنید.در غیر این صورت مطمئن باشید اگر پا را از خط قرمر فراتر نهید کفن پوش ب خیایان آمده و تا آخرین قطره خون در برابر خائنان به اسلام و به این کشور مقابله خواهیم کرد . ما منتظر فرمان جهاد رهبر هستیم .کافی است فرمان دهد تا شبانه همه منافقان و درغگویان را به زباله دان تاریخ بفرستیم.
  زنده باد امام خامنه ای و پاینده باد دکتر احمدی نژاد
  ما منتظریم….

  [پاسخ]

 25. طهورا
  ۲۸ خرداد ۱۳۸۸ در ۱۷:۱۳ | #25

  زنده باد دکتر احمدی نژاد

  [پاسخ]

 26. ۲۸ خرداد ۱۳۸۸ در ۱۸:۲۱ | #26

  ای ول بابا

  [پاسخ]

 27. آرش
  ۲۸ خرداد ۱۳۸۸ در ۲۲:۳۳ | #27

  اینم مثالی از نحوه جمع آوری رای برای احمدی نژاد با فریفتن مردم توسط اموال دولتی:
  “احمدی نزاد خدمت کرد حتی برایروستای ما ۳۶ خانه برای مردم ساخت وچپها هم به او رای دادند زنده باد دولت عدالت محور”
  برادر محترم اگر آقای احمدی نژاد برای روستای شما ۳۶ خانه ساخت در عوض به خاطر سیاست های غلط اقتصادی تورم را از حدود ۱۰ درصد به ۲۴ درصد رسوند!!!
  آیا می دونی که دولت احمدی نژاد بیشترین درآمد نفتی را در مقایسه با سایر دولت ها داشت
  آیا می دونی که این مرد نام ایرانی را در دنیا خراب کرد
  آیا می دونی که این مرد باعث افزایش احتمال حمله آمریکا به ایران شده
  آیا می دونی که این آقا باعث کاهش اعتماد مردم به رهبری شده
  و …
  ای مردم ایران من نمیگم که موسوی گل بی عیب ولی در حال حاضر بهتر از احمدی نژاد می تونه به داد ملت و ایران برسه اینو صمیمانه می گم.

  [پاسخ]

 28. ali
  ۲۸ خرداد ۱۳۸۸ در ۲۳:۵۵ | #28

  پیروزی دکتر چند پیام داشت اول:خارجیهایی که چشم طمع به این کشور داشتند که شاید فرد بز دلی سرکار بیاید مثل خاتمی ،که تا می توانست فقط پز روشنفکری وغرب پرستی داد وهمه منافع ملی را به پای غربیها ریخت ودل ملتهای دوست و مسلمان را به امام وانقلاب ومسوولین چرکین کرد دوم:تفکر زد استعماری و استکبار ستیزی امام خمینی رحمت الله علیه را دوباره درجهان طنین انداز کرد و چهره خود باختگی ونوکر صفتی در برابر غرب را که امثال خاتمی به وجود آورده بود ،از بین برد سوم: امید به نظام وانقلاب را دوباره دردل مستضعفین زنده کرد، امیدی که در زیر چرخهای سازندگی واصلاحات وتفکرات لیبرالیستی خاتمی وهاشمی آخرین نفسهای خود را می کشید چهارم: مفهوم مسوولیت راکه به ریاست طلبی، اشرافری گری (مانند:دوران طاغوت )و بی تفاوتی نسبت به دردها وآلام مردم بود ،تغییر داد

  [پاسخ]

  آرش پاسخ در تاريخ خرداد ۲۹ام, ۱۳۸۸ ۸:۰۲ ب.ظ:

  علی جان وای خدا بر تو باد که بر سید خدا چنین تهمت ها می زنی نمی دانم مسلمانی یا نه ولی این چنین اظهار نظری از یک مسلمان واقعی بعید است.

  [پاسخ]

 29. ۲۹ خرداد ۱۳۸۸ در ۱۹:۴۷ | #29

  به کوری چشم پاییز ؛ هنوز سبزیم!

  [پاسخ]

 30. ali
  ۳۰ خرداد ۱۳۸۸ در ۱۷:۵۴ | #30

  درپاسخ برادر عزیز آرش ،برادر عزیز شما بهتر است سری به کارنامه دوران اصلاحات ومواضع آقای خاتمی وطیف اصلاح طلبان را درباره دین ،خدا ،پیغمبر ،قرآن ،وهمه هشت سال عملکرد آقایان را مطالعه بفرمایید وآن را مقایسه کنید با مواضع و عملکرد عمال شاه ،روشنفکران و مارکسیستهای آن زمان،ببینید درآن زمان چه کسی جرات کارد این همه به مقدسات وقدسی ترین ارزشهای مسلمانان بی ادبی وجسارت کند کاری با مقدسات کردند که حتی شاه هم جرات انجام آن را پیدا نکرد تنهی یک بار جرات کردند وبه امام راحل جسارت کردند که نتیجه اش قیام پانزده خرداد شد برادر محترم اگر بنده هم چیزی می گویم از سر درد است مگر این روایت نخوانده اید که خداوند غیور است ومرد غیرتمند را دوست دارد یااین روایت که رسول خدا صلی الله علیه وآله والسلم می فرماید:غیرتمندی از ایمانست وبی بندوباری از نفاق حضرت از بی غیرتی تعبیر به نفاق می کند آیا شما صحنه دست دادن آقای خاتمی با دختر نیمه برهنه ایتالیایی یا دست دادن با زنان ودختران نا محرم را ندیده اید آیا مواضع او را درباره ولایت وائمه نشنیده اید .در دوران حکومت ایشان تو هین به مقدسات وائمه تبدیل به عرف وعادت مطبو عات وعده ای از مسوولین شده بود که گاه انسان از گفتن آن شرم دارد .آیا حمایت همه جانبه آقای خاتمی از میر حسین موسوی نشان دهنده این نکته نیست که با پیروزی میر حسین موسوی دوباره باید شاهد بازگشت دوباره همان تفکرات به صحنه سیاسی واجتماعیمان باشیم. سیستم لیبرالیستی اداره جامعه دردوران سازندگی آیا نتیجه اش چیزی جز غربی شدن اقتصاد کشورو به وجود آمدن طبقه اشراف (که به لطف امام و انقلاب از بین رفته بود)است .آیاقضیه کپر نشیان کرمان وسیستان وبلوچستان و…را که به لطف دکتر احمدی نژاد بر چیده شدند ،نباید جز حاصل سیاستهای دوران سازندگی بدانیم ،البته بنده منکر خدمات آقای هاشمی نیستم، اما آیا نباید بعد از ۳۰سال از خودمان بپرسیم نظام جمهوری اسلامی که برپایه عدالت بنا شده به خاطر اشتباه عده ای آنقدر از هدف خود دور بیافتاد که وقتی کاندیدایی شعار عدالت می دهد کاندیدایی که کمتر کسی اورا می شناخت (دوره اول کاندیاتوری دکتر)به یک باره دربرابر رقیبان کهنه کار وقدرتمند خود یک تنه بایستد وبا با لا ترینانتخاب شود فالعتبرو یا اولی الابصار

  [پاسخ]

 31. علی
  ۱ تیر ۱۳۸۸ در ۲۲:۴۳ | #31

  امروز دوبار اومدم قانل ها

  ققققققققققققققققققققققققققققاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااتل ها

  [پاسخ]

 32. ۵ تیر ۱۳۸۸ در ۲۱:۴۶ | #32

  خدا لعنت کنه کسی رو که بهاین دولت صادق لقب دروغگویی را فقط به دلیل ابراز احساسات خودش نسبت به عقیده اش گفت . دروغگوی واقعی موسوی است دلیلش هم در سایت زیر گذاشتم :
  http://www.chizchize.blogfa.com

  [پاسخ]

 33. atlas
  ۷ تیر ۱۳۸۸ در ۱۷:۵۰ | #33

  اگر اهل استدلال هستید می دانید هر چیز در فیزیک که گوشه ای از عالم هستی است در شرایط خلا محاسبه دقیق آن انجام می شود. پس سر خود را از برف بیرون آورده و در حد یک دنیا فکر کنیم (چون گستره فکر ما دنیوی است) نه فقط در گرفتن ها و از دست دادن های شخصی بیایید حداقل در شرایط بدون گرایش بسنجیم چون خدا مطالب اولیه را در وژدان ما قرار داده از آن به زور فاصله نگیریم به آینده پشیمانی که برنمی گردد فکر کنیم.

  [پاسخ]

 34. آرش
  ۱۰ تیر ۱۳۸۸ در ۱۹:۲۳ | #34

  هر روز به طرفداران میر حسین اضافه میشه و بی شک روزی میرسه که همه ایرانی ها از جمله رضا جون عزیز به این اعتقاد می رسند که احمدی نژاد برای کشورمون از دشمن خطرناکتره اگر به من بگن رژیم صهونیصم غاصب از احمدی نژاد حمایت می کنه من تعجم نمی کنم.

  [پاسخ]

 35. آرش
  ۱۰ تیر ۱۳۸۸ در ۱۹:۳۱ | #35

  من برای رسیدن به یک نتیجه کاملا قطعی بدون هیچ شبه و شک آماده بحث و تبادل نظر با عزیزان طرفدار احمدی نژاد هستم.
  آدرس میل من samanianarash@yahoomail.com می باشد.
  لطفا در صورت تمایل با من تماس بگیرید.

  [پاسخ]

برگه نظرات
1 2 3 3127
 1. ۲۷ خرداد ۱۳۸۸ در ۰۴:۱۹ | #1
 2. ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ در ۲۱:۲۶ | #2
 3. ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ در ۰۱:۴۸ | #3

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: