خانه > جامعه, سياست > فیلمی دلخراش و هولناک از جنایات مردم خداجوی سبز!

فیلمی دلخراش و هولناک از جنایات مردم خداجوی سبز!

چند روز پیش فیلمی به دستم رسید از حوادث تلخ عاشورای امسال. فیلمی که واقعا دلخراش و غیرقابل تحمل بود. در این فیلم صحنه‌هایی کوتاه و تاسف‌بار از ضرب و شتم ماموران نیروی انتظامی و نیروهای بسیج توسط مردم خداجوی سبز دیده می‌شود. صحنه‌هایی که خداجویان سبز حامی موسوی، بر سر و صورت مامور نیروی انتظامی می‌کوبند و از او می‌خواهند تا به رهبر انقلاب توهین کند!

البته دلخراش ترین صحنه این فیلم جایی است که جمعی از مردم خداجوی سبز به یک بسیجی تنها، وحشیانه حمله می‌کنند و بعد از آنکه به اندازه کافی بر سر و صورتش می‌کوبند و خونینش می‌کنند، او را برهنه می‌کنند! بله درست خوانده‌اید، مردم خداجوی سبز، یک بسیجی را در روز عاشورا برهنه می‌کنند و با افتخار تمام از او عکس و فیلم یادگاری می‌گیرند!


با دیدن این فیلم، بی اختیار یاد مظلومیت بسیجیان و رزمندگان مظلوم و پرافتخار این مملکت افتادم که روزی در برابر دشمن بعثی می‌جنگیدند و این بلاها بر سرشان می‌آمد. یاد مظلومیت اسرایی افتادم که انواع و اقسام شکنجه‌ها را تحمل می‌کردند، اما حسرت یک اهانت و شعار علیه امام خمینی را بر دل جنایتکاران بعثی می‌گذاشتند. یاد مظلومیت شهدا و رزمندگانی افتادم که سربازان عراقی، بر سر پیکرشان می‌ایستادند و هلهله می‌کردند و عکس یادگاری می‌گرفتند!

با دیدن این فیلم، یاد مظلومیت همه آن بسیجی‌های مظلوم افتادم و شرمنده همه‌شان شدم. یاد عقده‌های این جماعت وحشی افتادم که از نام بسیجی و قیافه بسیجی بیزارند. یاد شعارهایشان افتادم که با چه نفرتی «مرگ بر بسیجی» می‌گویند و فریاد می‌زنند «بسیج سرنگون است!»

ارمیای رضا امیرخانی را یادتان هست؟: «جمشید که از خستگی داشت روی زمین می‌افتاد، به زحمت به طرف خط اوت راه می‌رفت. همین طور که پشتش به ارمیا بود، به آرامی گفت: «پدر سگ، بعد از بازی بهت می‌گویم. هم چه بزنمت ریشوی عقده‌ای!»

رگ‌های گردن ارمیا آن قدر کلفت شده بودند که در گردنش نمی گنجیدند. هاله‌ای قرمز رنگ جلو چشمانش را گرفته بود. انگار قلبش تمام خونش را به چشمانش می‌فرستاد. نخاعش مستقل از مغزش عمل می‌کرد. می‌خواست نشنیده بگیرد اما پاهایش به طرف جمشید خیز برداشتند. دستانش مشت شده بودند. فریاد سعید او را به خود آورد: ارمیا، برگرد عقب. باید دفاع کنی.

به خود آمد. گره دستانش باز شد. لبخندی روی صورتش نشسته بود. برگشت و به سعید نگاه کرد: از چه دفاع کنم؟…»

عقده امروز این جماعت از بسیجی‌ها، ادامه همان عقده دیروزشان است. حیف که میرحسین موسوی خودش را به نفهمیدن زده و آنها را مردم خداجو می‌نامد!

همان طوری که گفتم این فیلم و برخی از صحنه های دلخراش آن، خیلی خیلی دردناک است. همینجا از همه کسانی که آنرا می‌بینند معذرت می‌خواهم. چاره‌ای جز انتشار آن نداشتم! از این بسیجی مظلوم هم خیلی خیلی شرمنده‌ام…

از آقای میرحسین موسوی هم به خاطر نمایش گوشه‌ای از جنایات مردم خداجوی سبز حامی او، معذرت می‌خواهم! البته من اصراری ندارم که این جنایتکاران را به موسوی نسبت بدهم، اما مثل اینکه خود او مصر است که از این وحشی‌ها حمایت ‌کند و آنها را مردم خداجو بنامد، پس چرا ما تعارف داشته باشیم؟

لینک دانلود فیلم

لینک این فیلم در یوتیوب

تصاویری از ضرب و شتم ماموران توسط خداجویان سبز

در روزهای گذشته دوستان دیگری هم زحمت کشیدند و این فیلم را آپلود کردند. اگر لینک بالایی جواب نداد، از لینک های زیر هم می توانید  برای دانلود می توانید استفاده کنید:

لینک ۱

لینک ۲

لینک ۳

لینک ۴

لینک ۵ مثل اینکه فعلا این لیک کار میکنه!

 1. سالار
  ۲۹ تیر ۱۳۹۰ در ۲۲:۴۲ | #1

  اینا مردم خداجو هستن یا نیستن، مهم نیست، چون خودشون این ادعا رو ندارن، هر کسی می تونه اینکارو کرده باشه. مهم اینه که کسانی که تو بازداشت به مردم تجاوز می کنن چین؟؟ اونا که دیگه رسما حقوق میگیرن واسه کاراشون.
  واقعا شما انصاف ندارین.

  [پاسخ]

  حسین پاسخ در تاريخ آذر ۱۷ام, ۱۳۹۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ:

  مهم اینه که اینا خداجو نیستن و موسوی خودش رو زده به نفهمی
  یه لینک دانلود از تجاوزاتی که میفرمایید بذارید آقای با انصاف!
  زر نزنی میمیری؟ :-)

  [پاسخ]

 2. ۲ مهر ۱۳۹۰ در ۲۲:۵۹ | #2

  با افتخار لینک شدید

  [پاسخ]

 3. ۹ فروردین ۱۳۹۱ در ۱۹:۴۸ | #3

  درود بردلاوران پایگاه بسیج مقداد که مظلومانه مورد حمله قرارگرفتن ودفاع کردن.یادشان گرامی باد

  [پاسخ]

 4. ۱۷ مهر ۱۳۹۱ در ۲۰:۳۲ | #4

  حقتان بیشترازاینهاست تاوقتی که حقمان راندادندهرروزوهرشب همین بساط است روزی میرسد که سرفرمانده ریشوتونودردست هایم میگیرم معلوم است بااین چرت وپرت هایی که کردن تومختون جنایات پایگاهتان رانمیبینیداگربگویم چندنفرراشما بسیجیان قربانی شیطان کردیدکه دیدگاهت عوض میشه اگربازبان خداپرستان ازشیطان گرایی دست برداری وسایتتوبستی که بستی اگر نبستی باهمان زبان شیطان جنایت کار بهت میگویم که افرادمن همه جاهستندوجانت درخطراست همه اطلاعات لازم هم ازت دارم که نیای این جوری زرت وپرت کنی وبرینی توصورت شهیدان ارتش من :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

  [پاسخ]

  امید حسینی پاسخ در تاريخ مهر ۲۱ام, ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ ق.ظ:

  خیلی باحالی :))

  چه روح سرگردانی که بعد از سه سال تازه پیدا شدی خدا شفات بده :)

  [پاسخ]

 5. nabarddarzaman
  ۹ خرداد ۱۳۹۲ در ۱۷:۱۶ | #5

  منم طرفدار موسوی بودم ولی موقعی که شما ریختید تو خیابوناوگفتیدتقلب شده به رای خودم شک کردم .طرفدارای موسوی اکثرا میگفتن ما شورای نگهبانو قبول نداریم.چطوریه که وقتی موسوی رو تایید کردن قبولشون داشتیم الن قبول نداریم

  [پاسخ]

 1. ۲۹ تیر ۱۳۹۰ در ۱۱:۰۶ | #1

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: